O projektu

Rezidence Davídkova se nachází v atraktivní lokalitě Prahy 8, v ulici Davídkova, v docházkové vzdálenosti od metra „C“ Ládví.

Autorem developerského projektu je významný, odbornou i laickou veřejností uznávaný ateliér 4A architekti. Elegantní a nadčasová architektura domu citlivě doplňuje původní zástavbu a zároveň splňuje náročná kritéria moderních nároků na bydlení. V této komorní rezidenci nalezneme 16 bytových jednotek s dispozicemi 1+kk až 4+kk. Ke každé bytové jednotce náleží parkovací stání v podzemní garáži a sklepní kóje.

Dispozice i interiérové řešení bytů byly navrženy tak, aby nabídly svým majitelům pohodlný, funkční a stylový domov a rovněž nádherný panoramatický výhled na panorama Prahy, Žižkovskou věž a z bytu v horním podlaží i na Pražský hrad.

Snahou developera v úzké spolupráci s architekty bylo poskytnout novým obyvatelům rezidence klidné a komfortní bydlení v jedinečném moderním domě s výbornou dostupností do centra města a dobrou občanskou vybaveností.

Pokud jsou Vaše nároky na bydlení skutečně vysoké, oceníte osobitou a kvalitní architekturu, jste v Rezidenci Davídkova na správné adrese.

Aktuality

26.01.2016

Dokončení železobetonové konstrukce

V těchto dnech dochází k dokončování monolitické železobetonové konstrukce a začala realizace vnitřních vyzdívek.

22.01.2016

Zarezervována 1/3 podlahové plochy projektu...

K 22.lednu 2015 byla zarezervována 1/3 z celkové podlahové plochy projektu Davídkova.

Zahájení výstavby: Červen 2014
Dokončení výstavby: podzim 2016