Lokalita

Rezidence Davídkova spadá pod městskou čtvrť Libeň. Nachází se mezi ulicemi Davídkova a Zvonařovská, v příjemné rezidenční lokalitě rodinných a nízkopodlažních bytových domů v blízkosti malebné historické usedlosti Mazanka.

 

Libeň je katastrální území, tvořící jižní část pražské městské části Praha 8. V minulosti díky svému členitému reliéfu patřila k nejromantičtějším pražským předměstím. S Libní jsou provázaná jména spisovatele Bohumila Hrabala, výtvarníka Vladimíra Boudníka nebo básníka Karla Hlaváčka. Na křižovatce dnešních ulic Davídkova a Na Slovance se nachází známá Libeňská vodárenská věž.

Budoucí obyvatelé Rezidence Davídkova naleznou u svého nového bydlení v docházkové vzdálenosti kompletní občanskou vybavenost - školy, školky, nákupní středisko, nemocnici Na Bulovce, stanici metra Ládví, zastávky tramvaje a autobusu, knihovnu, kvalitní restaurace a také kulturní vyžití v podobě multikina Ládví, Divadla Pod Palmovkou či Salesiánského divadla.

Oázu klidu a zeleně uprostřed města pak nabízí blízká přírodní památka Okrouhlík, Thomayerovy sady, park Pod Korábem či nedaleký Ďáblický a Čimický háj.

Mapa

Stanice metra
Autobusová zastávka
Základní/mateřská škola
Restaurace

Dostupnost

Ládví
 
Zobrazit byty
1 min
Zobrazit byty
9 min
Zobrazit byty