Nové byty s terasou

Praha nabízí nádherné panorama, obzvláště pokud bydlíte na některém z pražských kopců a máte možnost shlížet na Vltavu, parky i historické čtvrti. Přesně takový výhled nabízí i byty v Rezidenci Davídkova na Ládví.  Nejlépe si výhled vychutnáte z vlastní terasy, proto každý byt v rezidenci má vlastní balkon či velkou terasu.

 

Výhled na Prahu

Byty v rezidenci navrhujeme spolu s vyhlášenými architekty. Byty jsou tak elegantní, nadčasové a především splňují náročná kritéria komfortního bydlení. Rezidence bude mít čtyři nadzemních podlaží a dvě podlaží podzemní s 19 parkovacími místy. Vjezd do garáží je řešen autovýtahem. Jedná se o nadstandardní, ale zároveň velice komorní projekt.

Prohlédnout byty

O rezidenci Davídkova

Rezidence Davídkova je nový developerský projekt v Davídkově ulici na Praze 8. V domě bude celkem pouhých 16 bytů s terasou – od těch nejmenší až po velké 100m byty, kde může pohodlně bydlet i velká rodina. Z Ládví je totiž nádherný výhled na Libeň a Karlín, z nejvyššího patra domu dokonce uvidíte i Pražský hrad.

Byty s terasou

Rezidence Davídkova stojí uprostřed ulice plné rodinných domků a nízkých bytových domů. Ačkoli je ulice průjezdná, je dostatečně daleko od hluku velkoměsta a dostatečně blízko ke všem jeho výhodám. Například u metra jste pohodlnou chůzí do 10 minut, autobus MHD staví takřka před domem. Architekti myslí i na ty, kteří jezdí raději autem. Rezidence má připravené garáže, které je možné ke každému bytu dokoupit. V bezprostřední blízkosti je veškerá občanská vybavenost, restaurace, škola, ale také koupaliště či park.

Vyberte si byt s nádherným výhledem

V Rezidenci Davídkova je celkem 16 bytů s terasou s výhledem na Prahu. Vyberte si velikost bytu, která vám vyhovuje:

Byt s terasou 1+kk

Malé byty 1+kk si většina z nás představuje jako stísněné, ve kterých se nežije nejlépe. Proč by to tak mělo být? I v malém bytě můžete mít dostatek komfortu a prostoru. V Rezidenci Davídkova naleznete byt 1+kk s balkonem o celkové výměře 43m2. Byt je v posledním 4. poschodí a panoramatických výhled na Prahu si můžete užívat každé ráno.

Garsonka s terasou

Nezávazně rezervovat

Byty s terasou 2+kk

Byty 2+kk patří mezi velice populární pro jednotlivce či mladé páry. V rezidenci si můžete vybírat z 5 takových bytů, každý má samozřejmě terasu a také vlastní sklepní kóji. U menších bytů je vždy třeba důmyslně připravit interiér, aby bylo bydlení skutečně komfortní a funkční. Rezidence Davídkova přesně takové bydlení nabízí.

Byt 2+kk s terasou

Nezávazně rezervovat

Byty s terasou 3+kk 

Hledáte bydlení pro rodinu? Pak bude potřebovat minimálně byt 3+kk. V Rezidenci Davídkova si můžete vybrat ze 7 takových bytů. V každém z pater je minimálně jeden byt s terasou k dispozici. Je tedy na vás, zda chcete výhled na celou Prahu, nebo se bojíte výšek a raději zvolíte byt v 1. patře?

Byt 3+kk s terasou

Nezávazně rezervovat

Byt s terasou 4+kk

Byty 4+kk jsou jedním slovem luxusní. Byty jsou velkoryse pojaté, nejmenší z nich má 90m2, naopak na největší terase by se dalo pohodlně bydlet  - má 35 m2. V Rezidenci Davídkova jsou 3 byty 4+kk. Tyto byty najdete v nejvyšších patrech, díky tomu si skutečně vychutnáte terasy i velkolepý výhled.

Výhled byt 4+kk

Nezávazně rezervovat

Zahájení výstavby: Červen 2014
Dokončení výstavby: podzim 2016